Dzisiaj mamy poniedziałek, 20 listopada 2017
SZUKAJ W REJESTRZE
szukany tekst (nazwa,kierownik, opis)
powiat
miasto
rodzaj
Widok: lista zobacz na mapie
rodzaj
nazwa
kierownik
miasto
mapa
Jacek Wieczorek
Klucze
Artur Dyląg
Olkusz
Tomasz Piechulski
Wolbrom
Rafał Korta
Niegowić
Agnieszka Pełka- Krzykawska
Olkusz
Marek Wasiak
Bukowno
Agnieszka Zielińska
Wolbrom
Jan Siata
Olkusz
Krzysztof Opalski
Trzyciąż
Andrzej Kasprzyk
Trzyciąż
Mieczysław Damski
Bochnia
Daniel Hypś
Bochnia
Maciej Pawulski
Bochnia
Piotr Surma
Bochnia
Walerian Hans
Bochnia
Jerzy Warszawski
Bochnia
Krzysztof Miller
Bochnia
Antoni Matlęga
Łapanów
Andrzej Różański
Lipnica Murowana
Andrzej Flisak
Łapanów
Rafał Flisak
Łapanów
Łukasz Matlęga
Łapanów
Stanisław Kawalec
Nowy Wiśnicz
Marek Leś
Żegocina Łątka Górna
Dominik Basiński
Nowy Wiśnicz
Jan Broda
Czchów
Iwonna Chrzanowska- Czaja
Brzesko
Wiesław Więckowski
Szczurowa
Zbigniew Wróbel
Uście Solne
Leszek Baran
Dębno
Marcin Kocik
Borzęcin
Rafał Synowiec
Brzesko
Bogusław Konior
Chrzanów
Grzegorz Zalewski
Trzebinia
Lucyna Kozikowska
Chrzanów
Wawrzyniec Thal
Chrzanów
Agata Czapla- Żurek
Szczucin
Paweł Jerzykowski
Radgoszcz
Tadeusz Kulik
Mędrzychów
Czesław Dembiński
Gręboszów
Leszek Tomczyk
Szczucin
Tadeusz Wojtanowski
Dąbrowa Tarnowska
Paweł Rogoż
Dąbrowa Tarnowska
Władysław Komada
Olesno
Grzegorz Lipa
Biecz Korczyna
Daniel Cieśla
Gorlice
Jerzy Haberek
Biecz Strzeszyn
Jerzy Harmata
Gorlice
Janusz Sobieszczuk
Gorlice
Piotr Białobok
Łużna
Wojciech Róż
Moszczenica
Roman Szpyrka
Uście Gorlickie
Józef Kociołek
Bobowa
Janusz Błaszczyk
Mszana Dolna
Jan Drożdż
Dobra
Jarosław Stożek
Limanowa
Piotr Musiał
Limanowa
Paweł Szłapka
Nowy Sącz
Tadeusz Tomera
Słopnice
Jacek Olszewski
Limanowa
Zbigniew Liszka
Kamienica
Artur Borkowski
Mszana Dolna
Anna Kanios
Miechów
Katarzyna Golowska
Kraków
Jakub Kozłowski
Kozłów
Jarosław Deputat
Miechów
Aneta Pazdro
Miechów
Jarosław Skrobisz
Słaboszów
Stanisław Dudek
Książ Wielki
Łukasz Kopeć
Książ Wielki
Włodzimierz Durbacz
Gołcza
Adam Jurys
Racławice
Ireneusz Kanios
Racławice
Marian Obst
Sułkowice
Franciszek Wojtan
Raciechowice
Kazimierz Musiał
Myślenice
Leszek Bierowiec
Wiśniowa
Elżbieta Wołoszyn
Myślenice
Jacek Ingarden
Myślenice
Mirosław Stotko
Tokarnia
Zdzisław Głąb
Dobczyce
Krzysztof Klimas
Kraków
Grzegorz Stacharski
Kraków
Krzysztof Serwacki
Kraków
Barbara Morgan
Kraków
Diana Tarabuła
Kraków
Tomasz Szostok
Kraków
Wojciech Tłustochowicz
Kraków
Wacław Gubała
Kraków
Zdzisław Zalewski
Kraków
Rafał Niedziółka
Kraków
Seydou Zan Diarra
Kraków
Zdzisław Zamorski
Kraków
Anita Henryka Zielonka
Kraków
Tomasz Kutrzuba
Kraków
Małgorzata Niziołek- Warzecha
Kraków
Monika Kuszyńska
Kraków
Agnieszka Nowaczyk
Kraków
Sylwia Sierpniowska- Saładyga
Kraków
Maria Chmurska- Gąsowska
Kraków
Jacek Ficek
Kraków
Andrzej Szkarłat
Kraków
Jacek Szydłowski
Kraków
Jarosław Orzeł
Kraków
Dariusz Kobiałka
Kraków
Bartłomiej Gregoraszczuk
Kraków
Marek Przędzik
Kraków
Sylwia Polak- Dubiel
Kraków
Wojciech Korzinek
Kraków
Krzysztof Zarobkiewicz
Kraków
Anna Rusinowska
Szczurowa
Grażyna Duda- Adamczyk
Kraków
Wojciech Kujawski
Kraków
Jacek Klich
Kraków
Joanna Śliwa
Kraków
Janina Przystaś
Kraków
Bogusz Ziembiński
Kraków
Adam Okólski
Kraków
Marek Adamczyk
Kraków
Andrzej Wandas
Kraków
Małgorzata Młodnicka- Dybel
Kraków
Zenon Półtorak
Kraków
Piotr Czech
Kraków
Aleksandra Ornacka- Lipik
Bolechowice
Mirosław Małys
Kraków
Piotr Derkowski
Kraków
Ewa Bakowska
Kraków
Jerzy Bakowski
Kraków
Marcin Skorupka
Kraków
Paweł Radwan
Kraków
Ryszard Szczepanik
Kraków
Katarzyna Paszek
Kraków
Bartosz Stawowski
Kraków
Jan Łukasiewicz
Zielonki
Bogusław Chromik
Wielka Wieś
Marek Maciejowski
Zabierzów
Kazimierz Noworyta
Krzeszowice
Marian Rodak
Słomniki
Adam Opalski
Skala
Agnieszka Hajnrych
Kraków
Mariusz Czerwonka
Słomniki
Anna Cendrowska
Kraków
Andrzej Mełges
Michałowice
Andrzej Robakiewicz
Czernichów
Wiesław Dela
Czernichów
Damian Przedzik
Kraków
Władysław Kot
Liszki
Joanna Helak
Kraków
Krzysztof Lisiewicz
Kocmyrzów
Andrzej Sypień
Iwanowice
Zdzisław Doniec
Michałowice
Lesław Gadowski
Krzeszowice
Paweł Piotr Krok
Kraków
Marcin Pałys
Kraków
Sławomir Szpeyer
Kraków
Wojciech Bobyla
Olkusz
Jolanta Staniak
Kraków
Paweł Lis
Kraków
Anna Oborska
Kraków
Anna Piróg- Komorowska
Kraków
Bożena Janicka- Śliwa
Kraków
Paweł Michałkiewicz
Mogilany
Grzegorz Komenda
Skawina
Tomasz Wojnar
Kraków
Wojciech Gocyła
Jerzmanowice
Stanisław Boroń
Michałowice
Agnieszka Barabaś
Kraków
Olga Jaworska
Kraków
Michał Zarobkiewicz
Kraków
Przemysław Maciejowski
Zabierzów
Agnieszka Czajewska
Kraków
Dagmara Pięta
Krzeczów
Maciej Janusiewicz
Kraków
Jarosław Wieczorek
Bolechowice
Monika Połomska- Struzik
Nowy Sącz
Anna Krupa
Nowy Sącz
Janusz Ścisłowicz
Nowy Sącz
Andrzej Huza
Nowy Sącz
Damian Korczyk
Brzeszcze
Sławomir Mociak
Nowy Sącz
Marian Jankisz
Nowy Sącz
Ewa Baziak- Fijałkowska
Nowy Sącz
Wojciech Czapliński
Krynica Zdrój
Marek Szostek
Nowy Sącz
Piotr Kucharski
Nowy Sącz
Bogdan Potoczek
Krynica Zdrój
Marek Jakubiak
Łabowa
Jerzy Grabiec
Stary Sącz
Tadeusz Śmierciak
Stary Sącz
Grzegorz Nalepa
Grybów
Katarzyna Wasiak
Bolesław
Robert Baraniecki
Nowy Sącz
Maciej Maciejowski
Grybów
Janusz Łopucki
Chełmiec
Antoni Król
Podegrodzie
Zbigniew Keklak
Muszyna
Cezary Wojtczak
Piwniczna
Kazimierz Bednarz
Korzenna
Ryszard Winiarski
Gródek n/D
Janusz Soczek
Grybów
Natalia Libera
Tarnów
Natalia Kwiatkowska
Alwernia
Piotr Żmuda
Nowy Targ
Tomasz Klocek
Nowy Targ
Adam Długi
Nowy Targ
Roman Bachulski
Nowy Targ
Józef Baraniak
Nowy Targ
Zygmunt Babiarz
Nowy Targ
Małgorzata Niżańska
Nowy Targ
Marzenna Gnatowska
Nowy Targ
Jan Kowal
Jabłonka
Ilona Puszkarewicz
Rabka-Zdrój
Michał Trybuła
Rabka
Jacek Stopka- Studencki
Czarny Dunajec
Bożena Ścirka
Nowy Targ
Władysław Szlachtowski
Kościelisko n/D
Aleksander Gawlas
Raba Wyżna
Janusz Stanek
Niedzica
Józef Kałwa
Rabka Zdrój
Krzysztof Pławecki
Rabka Zdrój
Kazimierz Gorlicki
Nowy Targ
Stanisław Antolec
Waksmund
Janusz Grzebinoga
Oświęcim
Andrzej Froń
Brzeszcze
Adam Rzehak
Zator
Grzegorz Stachera
Chełmek
Andrzej Cieciak
Zator
Joanna Jaworowska
Oświęcim
Jarosław Pisulak
Jawiszowice
Marek Korzeń
Kęty
Adam Skrudlik
Polanka Wielka
Roman Hruszka
Osiek
Monika Wiśniewska
Stopnice
Tadeusz Fularski
Nowe Brzesko
Bogdan Grotek
Nowe Brzesko
Zbigniew Wołoszyn
Nowe Brzesko
Jan Kahan
Radziemice
Władysław Żądło
Proszowice
Krzysztof Środa
Proszowice
Paweł Nowak
Koszyce
Stanisław Pierwoła
Koniusza
Antoni Korczyński
Koszyce
Izabella Musiał
Koniusza
Jerzy Zieliński
Pałecznica
Stanisław Pędziwiatr
Pałecznica
Sylwia Bilska
Michałowice
Weronika Kudzia
Sucha Beskidzka
Tomasz Nogaj
Jordanów
Tadeusz Dziubek
Maków Podhalański
Tomasz Rychlik
Jordanów
Lesław Prorok
Sucha Beskidzka
Adam Firek
Jordanów
Andrzej Talaga
Zawoja
Mariusz Kajpus
Tarnów
Łukasz Kuta
Wola Rzędzińska
Dariusz Kwaśniewicz
Tarnów
Jarosław Cira
Tarnów
Elżbieta Szaluś
Tarnów
Bogdan Rąpała
Tarnów
Marzena Mitoraj-Laszczak
Kęty
Magdalena Szwec- Waś
Tarnów
Aleksandra Kaczówka
Skrzyszów
Ryszard Urbaniec
Szynwałd
Mariusz Szaluś
Rzuchowa
Dariusz Pomykacz
Lisia Góra
Piotr Słowiński
Ciężkowice
Jacek Kańka
Tuchów
Stanisław Opioła
Wojnicz
Kazimierz Potyrała
Rzepiennik Strzyżewski
Adam Czaplak
Zakliczyn
Ryszard Pietruszka
Szerzyny
Tadeusz Pawluś
Żabno
Waldemar Domański
Ryglice
Jan Sobieraj
Gromnik
Sławomir Czaplak
Zakliczyn
Paweł Łaczek
Tarnów
Wacław Gutt- Mostowy
Zakopane
Jan Cyrwus
Białka Tatrzańska
Stanisław Lasak
Biały Dunajec
Maciej Wasylkowski
Zakopane
Szymon Wajda
Zakopane
Andrzej Kusior
Ryczów
Zygmunt Zieliński
Wieprz
Eugeniusz Ilnicki
Stryszów
Barbara Malczewska- Walat
Wadowice
Rafał Błasiak
Andrychów
Zygmunt Łysoń
Wadowice
Marek Stec
Wieprz
Mateusz Kręcina
Wieliczka
Łukasz Pankiewicz
Wieliczka
Grzegorz Wroński
Niepołomice
Tomasz Suder
Gdów
Tomasz Przybylski
Kłaj
Katarzyna Kuchno
Wieliczka
Janusz Wojtaszek
Wieliczka
Danuta Florkowska
Niepołomice
Martyna Grzybowska- Krupa
Kraków
Dariusz Rędziak
Książ Wielki
Andrzej Piotr Zieliński
Andrychów
Grzegorz Rzucidło
Zakopane
Waldemar Wilkołaski
Kraków
Lidia Lewandowska
Kraków
Monika Dolat
Kraków
Bożena Górka
Nowy Sącz
Magdalena Cygan- Stopa
Maków Podhalański
Mateusz Urbańczyk
Chełmek
Agnieszka Drohobycka- Wawryka
Kraków
Jerzy Piróg
Kraków
Przemysław Głąb
Dobczyce
Agnieszka Domasik- Kubicka
Kraków
Waldemar Grzechnik
Świątniki Górne
Paweł Szpar
Bratucice
Dominika Gierlicka- Białek
Zielonki Węgrzce
Karol Luberda
Trzebinia
Mateusz Stach
Olkusz
Aneta Sarapata
Kalwaria Zebrzydowska
Ewa Tomik- Matera
Myślenice
Stanisław Ścirka
Nowy Targ
Marcin Ćwikła
Miechów
Grzegorz Tobiasz
Brzesko
Aleksandra Andruchowicz
Kraków
Jarosław Kołodziejczyk
Oświęcim
Kamila Brudnicka
Nowy Sącz
Gabriel Skalec
Libiąż
Jacek Jakubek
Tarnów
Andrzej Gołąb
Czarny Dunajec
Paweł Stefanowicz
Kraków
Waldemar Grzechnik
Kraków
Alicja Banaś
Boleń
Mariusz Węgrzyn
Kęty
Janusz Wojtaszek
Wieliczka
Jarosław Kubiczek
Trzebinia
Marta Rychlik- Hanusiak
Sucha Beskidzka
Tomasz Piwowarczyk
Jodłownik
Patryk Musiał
Limanowa
Dariusz Polakiewicz
Trzyciąż
Magdalena Panowek
Miechów
Magdalena Mikoś
Cięzkowice
Jacek Nędza
Kościelisko
Witold Górka
Nowy Sącz
Dagmara Ficek
Kraków
Marcin Adamczyk
Kraków
Agata Porzuczek
Kraków
Magdalena Malara
Michałowice
Agnieszka Jakubowska
Michałowice
Sylwia Luranc
Osiek
Anna Godyń- Buszewicz
Kraków
Dawid Mączka
Radłów
Małgorzata Boroń
Kraków
Sylwia Borycka
Chrzanów
Grzegorz Saletra
Olkusz
Karolina Ptak
Kraków
Wojciech Obrzut
Tarnów
Łukasz Sałga
Chrzanów
Joanna Czerniawska
Oświęcim
Karolina Bednarek
Wadowice
Dorota Kwapiszewska- Rogozińska
Kraków
Anna Dąbrowiak
Kraków
Roman Miśkowicz
Zabierzów
Weronika Wantuch
Tarnów
Arkadiusz Kardas
Libiąż
Adam Zieliński
Wadowice
Dominik Cimoch
Wieprz
Agnieszka Wrona
Kraków
Mariusz Opyd
Muszyna
Piotr Joniec
Dobra
Paweł Słowiński
Kraków
Jakub Szlachtowski
Krościenko n /Dunajcem
Artur Marek
Tarnów
Anna Krawczyk
Olkusz
Jakub Górski
Korzenna
Paweł Mucha
Kraków
Karolina Miechowska
Mogilany
Wojciech Piróg
Kraków
Piotr Nowak
Miechów
Aleksandra Gregoraszczuk
Kraków
Krzysztof Konstanty
Kraków
Hortensja Tokarz
Niepołomice
Paulina Urbanek- Mysiura
Krzeszowice
Agata Blusiewicz
Kraków
Grzegorz Kot
Liszki
Karolina Legutko
Łącko
Andrzej Pluta
Książ Wielki
Marzena Bielawska
Kraków
Karol Stąpor
Kraków
Justyna Szewczyk
Mędrzechów
Marta Jabłońska
Maków Podhalański
Agata Pilarczyk
Kraków
Anna Klich
Olkusz
Agnieszka Klepacka- Durłak
Kraków
Jacek Nędza
Bartkowa- Posadowa
Przemysław Baran
Kraków
Justyna Opalska
Nowy Sącz
Tadeusz Bielawski
Racławice
Hanna Bobka
Kraków
Marek Kalata
Szczawnica
Magdalena Świdrak
Kraków
Paweł Kuć
Kraków
Aleksandra Kuminek
Oświecim
Sławomir Bialik
Chrzanów
Sebastian Maj
Nowy Wiśnicz
Piotr Gajda
Tarnów
Anna Kois- Kościelniak
Kraków
Katarzyna Pająk
Kraków
Kacper Porębski- Środa
Proszowice
Aleksandra Padło
Tarnów
Kaja Zawisza
Kraków
Dominik Gąsiorowski
Kraków
Urszula Rajpold
Kraków
Rafał Pędziwiatr
Proszowice
Wojciech Zygner
Kraków
Wojciech Wójcik
Gorlice
Patrycja Mroczkowska
Kraków
Anna Poręba
Nowy Sącz
Magdalena Wideł- Szewczyk
Tęgoborze
Sabina Nowińska- Pędziwiatr
Proszowice
Daria Łukasik
Kraków
Magdalena Wójcik
Gorlice
Paweł Szewczyk
Dąbrowa Tarnowska
Karolina Miechowska
Mogilany
Piotr Tytro
Brzesko
Alina Borkowska
Mszana Dolna
Katarzyna Mazur
Zakopane
Mateusz Muszyński
Szerzyny
Małgorzata Godlewska
Wieliczka
Agata Szmigielska
Kraków
Marek Dycjan
Nowy Sącz
Irena Jurkowska- Kania
Kraków
Mateusz Porzuczek
Trzebinia
Adrian Mordarski
Zawoja
Natalia Sowińska
Kraków
Joanna Szklarska- Piotrowska
Kraków
Izabela Pikuła
Tarnów
Małgorzata Rak
Kraków
Łukasz Sebastian Jarosz
Wieliczka
Maciej Karwowski
Kraków
Dorota Przybylska- Chmura
Iwkowa
Kamil Szafran
Andrychów
Marta Lasek
Zielonki
Marek Tischner
Kraków
Sebastian Harnik
Kraków
Isaac Bada
Kęty
Anna Jaremowicz
Kraków
Grzegorz Pawlik
Kraków
Anna Szeliga
Nowy Targ
Joanna Żerdecka
Trzemeśnia
Marian Kucharczyk
Dobczyce
Michał Karol Stanik
Harklowa
Henryk Jakub Stanik
Nowy Targ
Sebastian Dadej
Kraków
Monika Machnicka- Godzik
Skawina
Andrzej Bochnak
Wieprz
Anna Jasińska
Skawina
Wacław Mueck
Skawina
Justyna Byra
Kraków
Paweł Marcinek
Chrzanów
 
graphics by kordian©, code by ml© 2011