Dzisiaj mamy sobota, 26 maja 2018
dodane: 2011-01-18

Przychodnia Weterynaryjna "Focus-Vet" działająca w Skawinie i posiadająca filię w Krakowie na Os.Europejskim przyjmie na staż z możliwością zatrudnienia tegorocznego absolwenta

dodane: 2010-08-18
Zatrudnię lekarza weterynarii (najchętniej tegorocznego absolwenta) do pracy z małymi zwierzętami w Krakowie. Praca w wymiarze 3/4 etatu, gabinet dobrze wyposażony (RTG, EKG, biochemia, morfologia, narkoza wziewna).
dodane: 2010-04-07
       Gabinet Weterynaryjny "HYRAX" w Krakowie (os. Ruczaj) specjalizujący się w leczeniu małych zwierząt przyjmie na staż z możliwością późniejszego zatrudnienia Absolwenta Medycyny Weterynaryjnej.

       Od kandydatów oczekujemy: zaangażowania w wykonywaną pracę, chęci do nauki i pogłębiania wiedzy, dobrego podejścia do zwierząt - zarówno psów, kotów, jak i zwierząt egzotycznych. W zamian oferujemy możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonego lekarza.

dodane: 2010-02-10
Witam,

Reprezentuję Amiatys - Accetis Group - specjalizującą się w rekrutacjach kadry managerskiej i specjalistycznej metodą poszukiwań bezpośrednich. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy powstałej we Francji 20 lat temu, a w Polsce działającej od 7 lat. Poza Polską jesteśmy obecni w 11 krajach, a swoim działaniem obejmujemy około 30 krajów Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Zapraszam również na naszą stronę internetową www.accetis.com

Tak jak wspominałam w rozmowie telefonicznej, obecnie dla jednego z naszych Klientów firmy ROYAL CANIN (http://www.royal-canin.pl/) prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko "Specjalista ds. Projektów VET (Dział Marketingu)". Nasz Klient do swojego zespołu chce przyjąć osobę z wykształceniem wyższym - lekarza weterynarii.

W załączniku przesyłam opis stanowiska.
Proszę o potwierdzenie odbioru e-maila. W przypadku pytań proszę o kontakt.

Serdecznie pozdrawiam,

dodane: 2010-01-10
Przychodnia Weterynaryjna THERIOS zatrudni lekarza weterynarii z doświadczeniem (minimum 2-3 lata pracy w zawodzie w praktyce małych zwierząt).

dodane: 2009-07-13
Lekarz Weterynarii Jarosław Orzeł poszukuje 2 lekarzy weterynarii do pracy w zakładzie leczniczym dla zwierząt
dodane: 2009-06-29
LEKARZA WETERYNARII ZAINTERESOWANEGO PROWADZENIEM GABINETU WETERYNARYJNEGO W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU ZOOLOGICZNEGO W KRAKOWIE
dodane: 2009-03-03
Lecznica Weterynaryjna w Nowym Sączu zatrudni lekarza weterynarii.

dodane: 2009-02-09
Zatrudnię lub przyjmę na staż lekarza weterynarii do pracy z małymi zwierzętami w Krakowie!
dodane: 2009-01-15
Zatrudnię na pełny etat lekarza weterynarii (z minimum 2 letnim stażem) w gabinecie w Będzinie.
185,184,183,182,181,180,179,178,177,176