Dzisiaj mamy poniedziałek, 26 września 2022


UWAGA! W MILW jest brak druków paszportów dla zwierząt do czasu przysłania z KILW - PISMO Z KILW

APEL DO WSZYSTKICH LEKARZY WETERYNARII oraz PRACOWNIKÓW INSPEKCJI WETERYNARYJNEJ w sprawie poparcia i uczestnictwa w akcji protestacyjnej. Więcej informacji tutaj

PODPISZ SIĘ W LIŚCIE PROTESTACYJNYM


dodane: 2012-02-28

Konsultant ds. Ubezpieczeń Zwierząt Domowych

Jeśli masz doświadczenie w pracy związanej z opieką nad zwierzetami lub miałeś styczność z tematyką weterynaryjną w czasie studiów lub szkoły średniej, ta oferta pracy może być dla Ciebie interesująca.

 

 

dodane: 2012-01-26

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA w KRAKOWIE
ZATRUDNI LEKARZA WETERYNARII(kobieta) NA PEŁNY ETAT.
Przychodnia dobrze wyposażona(USG z Dopplerem, RTG cyfrowe, morfologia, biochemia)
PRACA OD LUTEGO LUB MARCA 2012

dodane: 2012-01-24

Przychodnia Weterynaryjna VetAmicor w Krakowie, ul. Krakusa 10 C, przyjmie na staż tegorocznego absolwenta, absolwentkę Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.
Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

dodane: 2011-07-15

Szanowni Państwo,

Uznany w miejscu prowadzonej działalności, posiadający bogate know-how Zakład Lecznictwa Weterynaryjnego – funkcjonujący od 1990r. w Bytomiu, Piekarach Śl. i Miechowicach - ofertuje pracę dla lekarza weterynarii.

Firma zapewnia:
mieszkanie służbowe, samochód oraz korzystne warunki pracy i płacy oraz bezstresowego doskonalenia zawodowego.

Kontakt: e-mail: kancelaria@plewnia.com.pl, k. 606638709

PS. Uprzejmie proszę o rozpropagowanie na terenie działania Państwa Izby Lekarsko - Wet., powyższej informacji. Oferta jest godna polecenia, ze względu na zapewnione warunki pracy, a także możliwości ciągłego doskonalenia warsztatu zawodowego w zakresie leczenia małych zwierząt.


dodane: 2011-07-08

Duża międzynarodowa firma, lider branży na rynku brytyjskim, otwierająca nowe Centrum Usług w Krakowie, poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant ds. Ubezpieczeń Zwierząt Domowych

 

dodane: 2011-01-18

Przychodnia Weterynaryjna "Focus-Vet" działająca w Skawinie i posiadająca filię w Krakowie na Os.Europejskim przyjmie na staż z możliwością zatrudnienia tegorocznego absolwenta

dodane: 2010-08-18
Zatrudnię lekarza weterynarii (najchętniej tegorocznego absolwenta) do pracy z małymi zwierzętami w Krakowie. Praca w wymiarze 3/4 etatu, gabinet dobrze wyposażony (RTG, EKG, biochemia, morfologia, narkoza wziewna).
dodane: 2010-04-07
       Gabinet Weterynaryjny "HYRAX" w Krakowie (os. Ruczaj) specjalizujący się w leczeniu małych zwierząt przyjmie na staż z możliwością późniejszego zatrudnienia Absolwenta Medycyny Weterynaryjnej.

       Od kandydatów oczekujemy: zaangażowania w wykonywaną pracę, chęci do nauki i pogłębiania wiedzy, dobrego podejścia do zwierząt - zarówno psów, kotów, jak i zwierząt egzotycznych. W zamian oferujemy możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonego lekarza.

dodane: 2010-02-10
Witam,

Reprezentuję Amiatys - Accetis Group - specjalizującą się w rekrutacjach kadry managerskiej i specjalistycznej metodą poszukiwań bezpośrednich. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy powstałej we Francji 20 lat temu, a w Polsce działającej od 7 lat. Poza Polską jesteśmy obecni w 11 krajach, a swoim działaniem obejmujemy około 30 krajów Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Zapraszam również na naszą stronę internetową www.accetis.com

Tak jak wspominałam w rozmowie telefonicznej, obecnie dla jednego z naszych Klientów firmy ROYAL CANIN (http://www.royal-canin.pl/) prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko "Specjalista ds. Projektów VET (Dział Marketingu)". Nasz Klient do swojego zespołu chce przyjąć osobę z wykształceniem wyższym - lekarza weterynarii.W załączniku przesyłam opis stanowiska.
Proszę o potwierdzenie odbioru e-maila. W przypadku pytań proszę o kontakt.

Serdecznie pozdrawiam,

dodane: 2010-01-10
Przychodnia Weterynaryjna THERIOS zatrudni lekarza weterynarii z doświadczeniem (minimum 2-3 lata pracy w zawodzie w praktyce małych zwierząt).

276,266,265,239,238,185,184,183,182,181
 
graphics by kordian©, code by ml© 2011