Dzisiaj mamy środa, 31 maja 2023


UWAGA ! W dniu 9 czerwca 2023r. biuro MILW będzie nieczynne.2023-04-14
HAPPY VET PROJECT – PLATFORMA INTERNETOWA DLA LEKARZY WETERYNARII PRZECIWDZIAŁAJĄCA WYPALENIU ZAWODOWEMU – OD MAJA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ!
Platforma HappyVetProject powstała w celu przeciwdziałania stresowi związanemu z pracą w branży weterynaryjnej. Zamieszczane są na niej treści przygotowane przez ekspertów, takie jak narzędzia do zarządzania emocjami, podcasty oraz różnego typu artykuły. W bardzo przystępny i kompleksowy sposób został stworzony program praktykowania jogi wspólnie z lekarzem weterynarii, a zarazem międzynarodowym certyfikowanym instruktorem jogi. Cenne uzupełnienie stanowią szybkie przepisy na pełnowartościowe posiłki do pracy przygotowane przez szefa kuchni i dietetyka, porady dotyczące zdrowego odżywiania, playlisty muzyczne, webinary i kursy koncentrujące się na sile umysłu. HappyVetProject to nowe spojrzenie na potrzeby profesjonalistów z branży weterynaryjnej, oparte na rzeczywistej wiedzy o codziennej pracy w tym zawodzie, jego wyzwaniach i trudnościach, ale przede wszystkim na empatycznym i humanitarnym podejściu i zrozumieniu. Zawiera propozycję rozwiązań, które pozwalają sprostać wymaganiom tak trudnej profesji.

Portal ten dąży do zmiany podejścia oraz rozpoczyna debatę na temat potrzeby proaktywnego dbania o siebie przez praktyków, z realistycznym a zarazem optymistycznym spojrzeniem na rozwiązania w obszarach takich jak siła umysłu, kondycja fizyczna i zdrowe odżywianie.

Portal obecnie dostępny jest w wersji anglojęzycznej, a już od maja materiały będą dostępne także po polsku.

Link: https://happyvetproject.org/
graphics by kordian©, code by ml© 2011