Dzisiaj mamy niedziela, 26 czerwca 2022


UWAGA! W MILW jest brak druków paszportów dla zwierząt do czasu przysłania z KILW - PISMO Z KILW

Małopolska Izba Lekarsko- Weterynaryjna informuje, że jest organizowane przez członka Rady lek.wet. Barbarę Strawę spotkanie integracyjne. Więcej informacji tutaj

UWAGA ! W dniu 17 czerwca (piątek) biuro Izby będzie nieczynne.


2022-04-06
Komunikat dotyczący, zwrotu kosztów leczenia, profilaktyki oraz wydania paszportu dla zwierząt towarzyszących uchodźcom z Ukrainy przez polskich lekarzy weterynarii
Szanowni Państwo,
Prezesi Rad Okręgowych Izb Lekarsko-Weterynaryjnych,

Europejska Federacja Lekarzy Weterynarii (FVE) i Europejska Federacja Stowarzyszeń Weterynaryjnych Zwierząt Towarzyszących (FECAVA) dzięki wsparciu Humane Society International (HSI) i partnerów uruchomili program Vets for Ukraine Pets.
Program ten pozwoli lekarzom weterynarii z 38 krajów, w tym również polskim lekarzom weterynarii, uzyskać zwrot kosztów leczenia, profilaktyki oraz wydania paszportu dla zwierząt towarzyszących uchodźcom z Ukrainy.
W związku z powyższym przesyłam poniżej maila z FVE zawierającego niezbędne linki oraz informacje umożliwiające skorzystanie z programu z prośbą o rozpowszechnienie go wśród lekarzy weterynarii członków Państwa Izby, pracujących w zakładach leczniczych dla zwierząt. Zwracam uwagę na fakt, że w poniższym mailu znajduje się kod dostępu do formularza zgłoszeniowego, którego wypełnienie umożliwia ubieganie się o zwrot kosztów leczenia weterynaryjnego zwierząt ukraińskich uchodźców. Celem uniknięcia nadużyć uprzejmie proszę o nieudostępnianie publiczne kodu, a jedynie przekazanie go lekarzom weterynarii pracującym w zakładach leczniczych dla zwierząt i posiadających czynne prawo wykonywania zawodu.

Z poważaniem
lek. wet. Marek Mastalerek
Prezes Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej


graphics by kordian©, code by ml© 2011