Dzisiaj mamy środa, 31 maja 2023


UWAGA ! W dniu 9 czerwca 2023r. biuro MILW będzie nieczynne.2022-06-13
Informacja o badaniach bezpłatnych w naszym Szpitalu S.ŻEROMSKIEGO w Krakowie
Realizujemy unijny projekt, w ramach którego wykonujemy BEZPŁATNE BADANIA KOLONOSKOPII W ZNIECZULENIU BEZ SKIEROWANIA BEZ KOLEJKI, zwracamy koszty dojazdu na badania i z powrotem.

Bardzo prosimy o informowanie pacjentów, rodzin, mieszkańców powiatu, kierowanie do nas.
Służymy wszelką pomocą, będziemy wdzięczni za umieszczenie ulotek na stronie www oraz social media. Czy możemy wysłać również ulotki,plakat do Państwa w celu umieszczenia Izby, ewentualnie gabinetach?

Kolonoskopia: 20 minut, które ratuje życie.

Bez kolejki, skierowania i w znieczuleniu. Mieszkańcy 8 powiatów Małopolski mogą zgłosić się na bezpłatne badanie w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego w Krakowie. Dodatkowo refundowane są także koszty dojazdu i z powrotem. Rejestracja pod nr tel. 12 622 93 51 lub mailowo: kolonoskopia@zeromski-szpital.pl . Wszelkie informacje dostępne są na stronie: https://zeromski-szpital.pl/kolonoskopia/.

Z bezpłatnej kolonoskopii mogą skorzystać wszystkie osoby w wieku 50-65 lat oraz młodsi pacjenci (od 40.roku życia) z grup szczególnego ryzyka, których krewni zachorowali na raka jelita grubego. Każdy, kto zgłosi się na badanie, przy braku przeciwwskazań lekarskich może liczyć na znieczulenie. Rejestrować się na kolonoskopię w znieczuleniu mogą osoby, które mieszkają lub pracują bądź są zameldowane w powiatach:

• dąbrowski
• limanowski
• nowosądecki
• oświęcimski
• proszowicki
• suski
• tatrzański
• wadowicki

Program badań jest skierowany do osób, które jeszcze nie zaobserwowały u siebie żadnych niepokojących objawów świadczących o rozwijającym się nowotworze jelita grubego. Środki na jego realizację krakowski Szpital Specjalistyczny im. S. Żeromskiego otrzymał z funduszy unijnych. W ramach programu osobom zainteresowanym skorzystaniem z profilaktyki są także opłacane koszty dojazdu do szpitala i z powrotem.

Rejestracja na badania kolonoskopowe jest prowadzona pod nr tel. 12/ 622-93-51. Zapisać można się także osobiście w siedzibie szpitala (adres: Kraków, os. Na Skarpie 66) albo za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając e-mail na adres: kolonoskopia@zeromski-szpital.pl.

Ulotka - ZOBACZ
graphics by kordian©, code by ml© 2011