Aktualności

Informacja o śmierci lek.wet. Józef Szajna

Data

4 stycznia, 2010

Opis

Informujemy, że w dniu 2.01.2010 roku przeżywszy 69 lat zmarł lek.wet. Józef Szajna z Wojnarowej.

Doktor Szajna był kierownikiem PZLZ w Korzennej, a następnie pracował w firmie Konspol w Nowym Sączu. Po przejściu na emeryturę prowadził prywatną praktykę w swoim miejscu zamieszkania.

Msza Święta żałobna zostanie odprawiona 5.01.2010r. w Kościele Parafialnym w Wojnarowej, pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w Korzennej o godz. 15,00.

Inne Artykuły

XIV Edycję Mistrzostw Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim – zawody odbędą się 15 lutego 2025r. (sobota)

20 stycznia, 2025
Dolnośląska Izba Lekarsko – Weterynaryjna Małopolska Izba Lekarsko – Weterynaryjna oraz Śląska Izba ...

Pismo w sprawie wyznaczenia do czynności zleconych urzędowych lekarzy weterynarii-PIW Olkusz

19 stycznia, 2025

Informacja w zakresie możliwości stosowania immunologicznych weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczonych do profilaktyki choroby niebieskiego języka bydła i owiec – BTV3

17 stycznia, 2025
Zgodnie z informacjami dostępnymi w Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu ...

Pryszczyca (Foot and mouth disease, FMD)

17 stycznia, 2025