Aktualności

PROJEKT SZKOLENIOWY

Data

16 lutego, 2016

Opis

Organizator: Askus sp. z o.o.

Kontakt: Jacek Błoniecki 501329714 , jacek@frr.olsztyn.pl

Temat: „LEKARZ ZWIERZĄT” – HERPETOPATOLOGIA

Prowadzący: Dr med. wet. Jarosław Zajączkowski

Ilość godzin zajęć: 45 godzin , podzielonych na 6 jednodniowych zjazdów

Miejsce szkolenia i termin: WROCŁAW, SZCZECIN, ZIELONA GÓRA, KRAKÓW

Koszt szkolenia: 1320 zł  ( oferujemy pozyskanie dofinansowania do 100%)

W ramach szkolenia oferujemy: materiały szkoleniowe, punkty szkoleniowe oraz kadrę posiadającą najwyższe kwalifikacje

O szkoleniu:
Projekt „Lekarz Zwierząt” w zamierzeniach jest formą uzupełnienia wiedzy w ramach „szkolenia ustawicznego”, jaka otrzymują lekarze i studenci medycyny weterynaryjnej w toku studiów. Umożliwia biorącym w nim udział lekarzom weterynarii znaczne rozszerzenie zakresu usług świadczonych w  gabinetach i lecznicach weterynaryjnych. Uczestniczący w szkoleniach lekarze stażyści, studenci medycyny weterynaryjnej uzyskują istotne argumenty ułatwiające poszukiwanie i podjęcie pracy w lecznicach weterynaryjnych w kraju oraz poza jego granicami w postaci umiejętności udzielania medycznej pomocy zwierzętom egzotycznym towarzyszącym. Wzrastają także szanse otrzymania pracy w ośrodkach hodowli zwierząt egzotycznych, w ogrodach zoologicznych itp.

Prowadzący:
Tworząc projekt edukacyjny „Lekarz Zwierząt”  opieram się na wieloletnim doświadczeniu lekarza – praktyka, oraz na kwalifikacjach wykładowcy, uzyskanych podczas pracy naukowo-dydaktycznej w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Poznaniu. Kwestiami związanymi z medycyną weterynaryjną , utrzymywaniem w warunkach niewoli zwierząt dzikich i egzotycznych zajmuję się od 1987 roku. Jestem autorem kilkudziesięciu artykułów i publikacji naukowych, które ukazały się w polskich periodykach branżowych np.: „Magazyn Weterynaryjny”, „Weterynaria po dyplomie”, „Weterynaria w praktyce”. Jestem redaktorem naukowym i tłumaczem podręcznika „Praktyka kliniczna – zwierzęta egzotyczne”. W 2002 roku obroniłem pracę doktorską dotycząca chorób gadów. Jestem również specjalistą – aviopatologiem. Jako wieloletni wykładowca wydziału medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu uzyskałem niezbędne doświadczenie w zakresie umiejętności prowadzenia wykładów i szkoleń dla lekarzy i studentów.
Lata pracy lekarsko-weterynaryjnej pozwalają mi na określenie mojej osoby jako autorytetu w środowisku tak lekarzy i studentów jak i w grupie właścicieli zwierząt egzotycznych.

Załączniki do oferty:
1. Program szkolenia
2. Karta zgłoszeniowa
3. Wstępny wniosek o dofinansowanie

Inne Artykuły

Informacja o wysyłce paszportów dla zwierząt towarzyszących

25 kwietnia, 2024
Uprzejmie informujemy że paszporty dla zwierząt towarzyszących są wysyłane do dnia 26 kwietnia 2024,...

SPOTKANIE EMERYTÓW

23 kwietnia, 2024
  Uwaga Seniorki oraz Seniorzy Lekarze Weterynarii z terenu województwa małopolskiego. Działają...

WIW Kraków – informacja o wiosennej akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

8 kwietnia, 2024
Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje, że w dniach od 20 do 26 kwietnia 2024 ...

Życzenia Wielkanocne

26 marca, 2024