Aktualności

Drugie badanie roli Zawodu Lekarza Weterynarii w Europie

Data

21 listopada, 2018

Opis

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informuję, że Europejska Federacja Lekarzy Weterynarii (FVE) rozpoczyna drugie badanie dotyczące roli Zawodu Lekarza Weterynarii w Europie. Pierwsze badanie odbyło się w 2015 roku i wzięło w nim udział ponad 13.000 lekarzy weterynarii z całej Europy – w tym również z Polski. Z raportem z tego badania można zapoznać się korzystając z poniższego linku:

http://www.fve.org/cms/wp-content/uploads/FVE-Survey-ALL-280416_AMENDED-April-2016.pdf

Zapraszam do wzięcia udziału w nowej edycji badania roli Zawodu Lekarza Weterynarii w Europie. Badanie zajmie około 10-15 minut i będzie dotyczyło obecnej sytuacji i roli zawodu lekarza weterynarii w naszym kraju. Wypełnianie ankiety można przerwać w dowolnym momencie, a następnie wznowić korzystając z automatycznie wygenerowanego indywidualnego linku.

Aby rozpocząć badanie, proszę kliknąć na poniższy link:

https://ww2.online-encuesta.com/respondent/esnst/9cc62038-df3b-4117-bbf4-dbcf7d4cb66c/

Ewentualne pytania i wątpliwości należy zgłaszać do biura Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej korzystając z adresu mailowego: vetpol@vetpol.org.pl lub numeru telefonu: (+48 22) 628–93–35;  (+48 22) 622–09–55.

 

Z poważaniem,

lek. wet. Jacek Łukaszewicz

Prezes Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej

Inne Artykuły

Wstęp do problematyki odpowiedzialności cywilnej lekarza weterynarii in abstracto.

10 czerwca, 2026
Szanowni Państwo, W imieniu Rady Lubuskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zwracam się z uprzejmą prośb...

Nekrolog – Stanisław Bogacz

8 czerwca, 2026

Pismo dotyczące ubezpieczenia OC Lekarzy Weterynarii

3 czerwca, 2026
Informacja w załączniku.

Nekrolog – dr Janusz Związek – Główny Lekarz Weterynarii w latach 2008–2014

22 maja, 2026
Ze smutkiem informujemy, że 21 maja 2026 r. odszedł dr Janusz Związek – Główny Lekarz Weterynarii w ...