Aktualności

Informacja o badaniach bezpłatnych w naszym Szpitalu S.ŻEROMSKIEGO w Krakowie

Data

13 czerwca, 2022

Opis

Realizujemy unijny projekt, w ramach którego wykonujemy BEZPŁATNE BADANIA KOLONOSKOPII W ZNIECZULENIU BEZ SKIEROWANIA BEZ KOLEJKI, zwracamy koszty dojazdu na badania i z powrotem.

Bardzo prosimy o informowanie pacjentów, rodzin, mieszkańców powiatu, kierowanie do nas.
Służymy wszelką pomocą, będziemy wdzięczni za umieszczenie ulotek na stronie www oraz social media. Czy możemy wysłać również ulotki,plakat do Państwa w celu umieszczenia Izby, ewentualnie gabinetach?

Kolonoskopia: 20 minut, które ratuje życie.

Bez kolejki, skierowania i w znieczuleniu. Mieszkańcy 8 powiatów Małopolski mogą zgłosić się na bezpłatne badanie w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego w Krakowie. Dodatkowo refundowane są także koszty dojazdu i z powrotem. Rejestracja pod nr tel. 12 622 93 51 lub mailowo: kolonoskopia@zeromski-szpital.pl . Wszelkie informacje dostępne są na stronie: https://zeromski-szpital.pl/kolonoskopia/.

Z bezpłatnej kolonoskopii mogą skorzystać wszystkie osoby w wieku 50-65 lat oraz młodsi pacjenci (od 40.roku życia) z grup szczególnego ryzyka, których krewni zachorowali na raka jelita grubego. Każdy, kto zgłosi się na badanie, przy braku przeciwwskazań lekarskich może liczyć na znieczulenie. Rejestrować się na kolonoskopię w znieczuleniu mogą osoby, które mieszkają lub pracują bądź są zameldowane w powiatach:

Linki

Załączniki do pobrania

Inne Artykuły

Komunikat Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej MILW

28 listopada, 2023
KOMUNIKAT RZECZNIKA

Nekrolog – lek. wet. Marian Duch

30 października, 2023

Ważny Komunikat Prezesa Rady Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

20 września, 2023
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy - Lekarze Weterynarii Małopolskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjne...

Nekrolog – dr n.wet. Marian Jan Czerski

14 września, 2023