Aktualności

Prośba o wsparcie finansowe

Data

28 stycznia, 2014

Opis

Zwracam się z prośbą do Izby Lekarsko-Weterynaryjnej o udzielenie mi wsparcia finansowego związanego z leczeniem mojego synka Mikołaja u którego zdiagnozowano chorobę nowotworową.

Proszę jednocześnie o umieszczenie na stronie Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej ulotki informacyjnej dotyczącej choroby mojego syna oraz możliwości przekazania 1% podatku na jego leczenie.

 

W załączniku ulotka informacyjna.

 

Lekarz Weterynarii Olszewski Jacek.

 

Mikołaj OLSZEWSKI ma już prawie trzy latka a od kilku miesięcy zaczął użalać się na ból w plecach. Podczas wizyty w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym na Oddziale Neurologii, postawiona przez specjalistów diagnoza brzmiała: guz zewnątrz i wewnątrz kanałowy – zewnątrz oponowy pogranicza szyjno – piersiowego, niedowład kończyn dolnych. 11 grudnia Mikołaj został poddany operacji: pobrano wycinek zmiany zewnątrz kanałowej do weryfikacji histopatologicznej (wynik w opracowaniu). Obecnie bywają dni, że ból nasila się i konieczne jest podawanie środków uśmierzających.

W tej chwili Mikołajek dwukrotnie został poddany chemioterapii. Nadal czeka go żmudne leczenie a w związku z tym ciągłe wyjazdy na konsultacje do specjalistów, rehabilitacja, dlatego wracamy się z prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc o wpłaty na konto:

Stowarzyszenie Limanowska Akcja Charytatywna, BS w Limanowej 
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001 z dopiskiem: Mikołaj OLSZEWSKI.
KRS 0000212400

Inne Artykuły

Komunikat Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej MILW

28 listopada, 2023
KOMUNIKAT RZECZNIKA

Nekrolog – lek. wet. Marian Duch

30 października, 2023

Ważny Komunikat Prezesa Rady Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

20 września, 2023
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy - Lekarze Weterynarii Małopolskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjne...

Nekrolog – dr n.wet. Marian Jan Czerski

14 września, 2023