Aktualności

Szkolenie – Echokardiografia psów – stopień I

Data

8 sierpnia, 2014

Opis

Nasze szkolenia to:
– szkolenia z wysokiej klasy specjalistami
– szkolenia interaktywne, z naciskiem na część praktyczną
– szkolenia weekendowe, w małych grupach

W listopadzie tj. 29-30.11.2014 r. – planujemy organizację szkolenia „Echokardiografia psów – stopień I” pod kierownictwem naukowym dr n. wet. Magdaleny Garncarz w miejscowości Wierzchosławice k. Tarnowa. W związku z tym zwracamy się do Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej z prośbą o objęcie naszego szkolenia patronatem naukowym oraz wsparcie organizacyjne.
Mamy głęboką nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, dzięki czemu szkolenie zyska na randze a lekarze z regionu uzyskają niezbędne punkty edukacyjne. Z uwagi na cykliczność naszych szkoleń liczymy na długotrwałą współpracę.

Zgłoszenie szkolenia zostało przesłane na wymaganych drukach do Krajowej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej.

Z poważaniem
Iwona Koprowska
Dyrektor projektów szkoleniowych

Inne Artykuły

Komunikat Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej MILW

28 listopada, 2023
KOMUNIKAT RZECZNIKA

Nekrolog – lek. wet. Marian Duch

30 października, 2023

Ważny Komunikat Prezesa Rady Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

20 września, 2023
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy - Lekarze Weterynarii Małopolskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjne...

Nekrolog – dr n.wet. Marian Jan Czerski

14 września, 2023