Aktualności

Szkolenie – Echokardiografia psów – stopień I

Data

8 sierpnia, 2014

Opis

Nasze szkolenia to:
– szkolenia z wysokiej klasy specjalistami
– szkolenia interaktywne, z naciskiem na część praktyczną
– szkolenia weekendowe, w małych grupach

W listopadzie tj. 29-30.11.2014 r. – planujemy organizację szkolenia „Echokardiografia psów – stopień I” pod kierownictwem naukowym dr n. wet. Magdaleny Garncarz w miejscowości Wierzchosławice k. Tarnowa. W związku z tym zwracamy się do Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej z prośbą o objęcie naszego szkolenia patronatem naukowym oraz wsparcie organizacyjne.
Mamy głęboką nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, dzięki czemu szkolenie zyska na randze a lekarze z regionu uzyskają niezbędne punkty edukacyjne. Z uwagi na cykliczność naszych szkoleń liczymy na długotrwałą współpracę.

Zgłoszenie szkolenia zostało przesłane na wymaganych drukach do Krajowej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej.

Z poważaniem
Iwona Koprowska
Dyrektor projektów szkoleniowych

Inne Artykuły

Regaty

23 maja, 2024

Piknik 22.06.2024 r – Park Strzelecki w Krakowie

23 maja, 2024

Komunikat odnośnie „życia wet.”

22 maja, 2024
OILW rezygnacja z Życia Weterynaryjnego

Oświadczenie ws. Amvet

16 maja, 2024
W związku z licznymi skargami dotyczącymi kampanii informacyjnych podejmowanych na terenie miasta Kr...