Aktualności

XIX Miedzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt

Data

1 września, 2011

Opis

Dlaczego warto do nas przyjechać?

W tej części Europy jest to największy kongres dla lekarzy weterynarii. Zaprosiliśmy ponad 30 wykładowców z kraju i zagranicy, którzy wygłoszą dla Państwa 40 wykładów.

Od kilku lat Kongres ma charakter interdyscyplinarny i wielosesyjny. Naszym zamierzeniem było stworzenie Kongresu, na którym każdy lekarz zajmujący się leczeniem małych zwierząt, znajdzie tematy, które go zainteresują. Czy Francuzi leczą kardiomiopatie tak jak my? Jak w USA radzą sobie z obrzękiem płuc? Czy na pewno dobrze zdiagnozowałem chorą trzustkę? Może ktoś ma pomysł jak wyleczyć u psa atopię? Na te i wiele innych pytań nasi wykładowcy spróbują Państwu odpowiedzieć. Nie zapomnieliśmy o małych ssakach, gadach czy ptakach ozdobnych, coraz częściej odwiedzających nasze gabinety. Dla praktyków w dzień przedkongresowy organizujemy warsztaty z gastroskopii, ortopedii, okulistyki i stomatologii. Nowością jest możliwość wykupienia jednodniowych wejściówek, na poszczególne dni Kongresu.

 

Czy zatrudniacie Państwo personel średni? A może sami pracujecie jako technik weterynarii w zakładzie leczniczym dla zwierząt?

Dla techników, tak jak w roku ubiegłym, organizujemy sesję, podczas której można się będzie dowiedzieć jak poprowadzić szpital, pomóc lekarzowi na sali operacyjnej, zachować higienę w zakładzie leczniczym, poznać zasady dobrej praktyki laboratoryjnej oraz zasady żywienia chorych zwierząt.

Podczas Kongresu, poza wykładami, oferujemy Państwu kontakt z kilkudziesięcioma firmami, które zaprezentują najnowsze osiągnięcia z zakresu farmacji i żywienia małych zwierząt oraz sprzęt niezbędny do prowadzenia praktyki weterynaryjnej.

W sobotę wieczorem zapraszamy na pełen niespodzianek uroczysty bankiet, który poprowadzi znana aktorka teatralna i filmowa, Pani Olga Bończyk.

Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.pslwmz.pl

 

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy

Inne Artykuły

Komunikat Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej MILW

28 listopada, 2023
KOMUNIKAT RZECZNIKA

Nekrolog – lek. wet. Marian Duch

30 października, 2023

Ważny Komunikat Prezesa Rady Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

20 września, 2023
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy - Lekarze Weterynarii Małopolskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjne...

Nekrolog – dr n.wet. Marian Jan Czerski

14 września, 2023