Aktualności

ZAPRASZAM na: XII Mistrzostwa Polski Weterynarii w Półmaratonie

Data

8 marca, 2024

Opis

W ramach XVI Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”, który odbędzie się w dniu 16.06.2024 r. o godz. 9:00 w Grodzisku Wlkp. organizowane są XII Mistrzostwa Polski Weterynarii w Półmaratonie. Grodziski Półmaraton „Słowak” jest jedną z najlepiej organizowanych imprez tego typu w Polsce. W roku 2023 bieg ukończyło 3108 biegaczy w tym 36 uczestników Mistrzostw Polski Weterynarii z miast takich jak: Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Toruń, Stargard, Głogów, Nowy Targ, Tomaszów Mazowiecki i inne. Mamy nadzieję że uda nam się wrócić do frekwencji z przed pandemii tj. ponad 50 osób z naszej branży na mecie. Do startu zapraszamy lekarzy weterynarii oraz techników weterynarii.

XII Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Półmaratonie będą dodatkową klasyfikacja półmaratonu. Dzień przed biegiem planujemy darmowe spotkanie dla uczestników mistrzostw oraz ich rodzin. Ciekawy wykład o tematyce sportowej oraz wspólna kolacje to dobry sposób na poznanie nowych osób oraz relaks przed niedzielnym startem.
Wpisowe na bieg 150 zł w dużej części wraca do uczestników w postaci oferowanego w pakiecie piwa grodziskiego oraz gadżetów typu: ręcznik, plecak czy koszulka. Jest też dodatkowy pakiet dla Weterynarzy. W tym roku w planie jest koszulka w biało-czerwonych barwach.
Na zakończenie ceremonii dekoracji każdy uczestnik mistrzostw otrzymuję dodatkowy medal, a najlepsze panie i panowie w kategorii OPEN oraz MASTERS tj. 45+ otrzymują puchary i bony do znanego sklepu sportowego.
ZAPISY już się kończą. Trzeba szybko podjąć decyzję ! Jeśli biegasz 10 km trzeba dodać dłuższe wybiegania w weekendy 12-18 km i dasz radę !

https://polmaratongrodzisk.pl/
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9237

Pozdrawiam do zobaczenia na starcie i mecie ( oraz kolacji )
Lek. Wet. Michał Sokół

Inne Artykuły

Informacja o wysyłce paszportów dla zwierząt towarzyszących

25 kwietnia, 2024
Uprzejmie informujemy że paszporty dla zwierząt towarzyszących są wysyłane do dnia 26 kwietnia 2024,...

SPOTKANIE EMERYTÓW

23 kwietnia, 2024
  Uwaga Seniorki oraz Seniorzy Lekarze Weterynarii z terenu województwa małopolskiego. Działają...

WIW Kraków – informacja o wiosennej akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

8 kwietnia, 2024
Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje, że w dniach od 20 do 26 kwietnia 2024 ...

Życzenia Wielkanocne

26 marca, 2024