Aktualności

Zaproszenie na seminarium z zakresu medycyny regeneracyjnej i ortobiologii

Data

13 kwietnia, 2017

Opis

Pierwsze seminarium, które miało miejsce w ubiegłym roku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i okazało się na tyle ważnym wydarzeniem, że stało się cyklicznym, corocznym medycznym eventem skupiającym wokół siebie znakomitości środowiska.

W roku ubiegłym w wydarzeniu wzięło udział 12 prelegentów – specjalistów z różnych dziedzin medycyny, którzy praktykują lub badają innowacyjne metody terapii z użyciem komórek macierzystych i innych metod z zakresu medycyny regeneracyjnej.

Naszą misją jest stały, wysoki poziom seminarium, gwarantujący ogromną dawkę wiedzy teoretycznej, merytoryczne dyskusje – zarówno czysto naukowe jak i kliniczne, dlatego też do udziału w nim zaprosiliśmy znakomitych fachowców – naukowców, klinicystów oraz lekarzy praktyków.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2017 roku w Poznaniu, jego gospodarzem będzie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej, ul. Szydłowska 43, 60-656 Poznań.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń chęci udziału na adres email: komorkimacierzyste@mail.up.poznan.pl, warunkiem udziału jest potwierdzenie uczestnictwa otrzymane zwrotnie pocztą elektroniczną. Seminarium jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy, mamy nadzieję gościć Państwa podczas Drugiego Międzynarodowego Seminarium z Zakresu Medycyny Regenracyjnej oraz Ortobiologii w Poznaniu!

Komitet Organizacyjny

wersja w pliku pdf

Inne Artykuły

Komunikat Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej MILW

28 listopada, 2023
KOMUNIKAT RZECZNIKA

Nekrolog – lek. wet. Marian Duch

30 października, 2023

Ważny Komunikat Prezesa Rady Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

20 września, 2023
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy - Lekarze Weterynarii Małopolskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjne...

Nekrolog – dr n.wet. Marian Jan Czerski

14 września, 2023