Aktualności

Zaproszenie na seminarium z zakresu medycyny regeneracyjnej i ortobiologii

Data

13 kwietnia, 2017

Opis

Pierwsze seminarium, które miało miejsce w ubiegłym roku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i okazało się na tyle ważnym wydarzeniem, że stało się cyklicznym, corocznym medycznym eventem skupiającym wokół siebie znakomitości środowiska.

W roku ubiegłym w wydarzeniu wzięło udział 12 prelegentów – specjalistów z różnych dziedzin medycyny, którzy praktykują lub badają innowacyjne metody terapii z użyciem komórek macierzystych i innych metod z zakresu medycyny regeneracyjnej.

Naszą misją jest stały, wysoki poziom seminarium, gwarantujący ogromną dawkę wiedzy teoretycznej, merytoryczne dyskusje – zarówno czysto naukowe jak i kliniczne, dlatego też do udziału w nim zaprosiliśmy znakomitych fachowców – naukowców, klinicystów oraz lekarzy praktyków.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2017 roku w Poznaniu, jego gospodarzem będzie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej, ul. Szydłowska 43, 60-656 Poznań.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń chęci udziału na adres email: komorkimacierzyste@mail.up.poznan.pl, warunkiem udziału jest potwierdzenie uczestnictwa otrzymane zwrotnie pocztą elektroniczną. Seminarium jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy, mamy nadzieję gościć Państwa podczas Drugiego Międzynarodowego Seminarium z Zakresu Medycyny Regenracyjnej oraz Ortobiologii w Poznaniu!

Komitet Organizacyjny

wersja w pliku pdf

Inne Artykuły

Informacja o wysyłce paszportów dla zwierząt towarzyszących

25 kwietnia, 2024
Uprzejmie informujemy że paszporty dla zwierząt towarzyszących są wysyłane do dnia 26 kwietnia 2024,...

SPOTKANIE EMERYTÓW

23 kwietnia, 2024
  Uwaga Seniorki oraz Seniorzy Lekarze Weterynarii z terenu województwa małopolskiego. Działają...

WIW Kraków – informacja o wiosennej akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

8 kwietnia, 2024
Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje, że w dniach od 20 do 26 kwietnia 2024 ...

Życzenia Wielkanocne

26 marca, 2024