Dzisiaj mamy sobota, 22 września 2018
dodane: 2017-08-24

 

Praca dla lekarzy weterynarii w lecznicy w Anglii !!!

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na przeprowadzkę do Anglii, zmianę swojego życia w celu rozwoju zawodowego – zapraszamy ! Niczym nie ryzykujesz !!! Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z zakwaterowaniem ! Oferujemy Ci całkowicie darmowy trening oraz kurs języka angielskiego niezbędnego w pracy weterynaryjnej. Bezpłatnie nauczysz się wszystkiego co potrzebne, by podjąć pracę jako samodzielny lekarz weterynarii w Anglii. Za odbycie treningu dostaniesz WYNAGRODZENIE !! Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to zaangażowania w naukę i podjęcie pracy po przebytym treningu. Oferta pracy juz na Ciebie czeka ! Reprezentujemy firmę posiadającą ponad 150 lecznic na terenie UK.

Prosimy o przesyłanie cv + cover letter w języku angielskim na maila:

jakub.kornacki@vetsteps.pl

 

Szczegóły na stronie https://www.vetstudycentre.com/praca-weterynarz-uk

 

dodane: 2017-06-23

Gabinet weterynaryjny w Katowicach przyjmie lekarza weterynarii - praca w niepełnym wymiarze godzin/praca dodatkowa lub staż. Gabinet zajmuje się interną oraz chirurgią małych zwierząt. Elastyczne godziny pracy oraz różne opcje nawiązania współpracy, przyjazna atmosfera. Wymagana komunikatywność i chęć rozwoju.

CV proszę wysłać na adres: gabinetweterynaryjnyas@gmail.com

tel. 790 224 709

 

lek. wet. Joanna Grabowska

GABINET WETERYNARYJNY "AS"

ul. Jankego 192, 40-613 Katowice

tel. 790 224 709

dodane: 2017-06-05

Przychodnia Weterynaryjna FELIS w Brzeszczach (powiat oświęcimski) przyjmie lekarza weterynarii na staż z możliwością dalszego zatrudnienia. Szukamy osoby energicznej, chcącej podnosić swoje kwalifikacje pracując w miłym, zgranym i profesjonalnym zespole. Przychodnia posiada bardzo dobre zaplecze diagnostyczne. Więcej o nas na www.weterynaria24.pl Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: korczykdamian@op.pl, Kontakt telefoniczny 602 128 313

dodane: 2017-05-24

S.K.K.FARM-VET

45-920 Opole, ul. Czarnowąska 44

skkfarmvet@skkfarmvet.com.pl

tel. 735 961 210

 

Nowoczesna lecznica weterynaryjna specjalizująca się w szeroko pojętej opiece nad stadami trzody chlewnej poszukuje do pracy – najchętniej absolwentów – młodych ambitnych mężczyzn chcących realizować swoje plany w zawodzie lekarza weterynarii i technika weterynarii.

Jeśli zdobywanie i poszerzanie wiedzy, sumienne wykonywanie obowiązków, sprostanie nowym wyzwaniom zawodowym jest Twoim motorem napędowym, a umiejętność współpracy w dobrze zorganizowanym zespole nie stanowi problemu i masz prawo jazdy kat. B – praca, którą oferujemy jest dla Ciebie.

Oferujemy:

  • pewne zarobki i motywacyjny system premiowy,
  • dostęp do szkoleń i konferencji,
  • pracę w zespole doświadczonych lekarzy nastawionych na wymianę doświadczeń,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dostęp do najnowszej wiedzy i badań z dziedziny opieki nad trzodą chlewną

 

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: skkfarmvet@skkfarmvet.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

 

 

dodane: 2017-05-17

Gabinet weterynaryjny Zakopianka zatrudni lekarza weterynarii lub przyjmie na staż z możliwością dalszego zatrudnienia. Praca w młodym zespole. CV proszę przesyłać na adres wet.zakopianka@gmail.com

 

dodane: 2017-05-05

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Ciechanowie woj. Mazowieckie ogłasza nabór lekarzy weterynarii na kandydatów do wykonywania czynności z wyznaczenia w zakresie badania zwierząt rzeźnych i mięsa  oraz sprawowania nadzoru nad rozbiorem, przetwórstwem i przechowywaniem mięsa wraz z wystawianiem świadectw zdrowia w zakładzie Cedrob SA – ubojnia w Ujazdówku.

Podjęcie czynności od dnia 01.07.2017 r.

Szczegółowe informacje i wymagane dokumenty na stronie internetowej: www.piw-ciechanów.pl

dodane: 2017-04-03

Przychodnia Weterynaryjna VetMedica w Myślenicach przyjmie lekarza weterynarii do pracy na samodzielnym stanowisku lub lekarza po studiach na staż.

Szukamy osoby energicznej, ambitnej i dynamicznej o wysokiej kulturze osobistej, dbającej o swój stały rozwój zawodowy.

Przychodnia posiada bardzo dobre zaplecze diagnostyczne i oferuje ciekawą ,pełną wyzwań pracę w zgranym, dynamicznym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: vetmedica.przychodnia@interia.eu

dodane: 2017-03-29

Klinika Weterynaryjna Arka zaprasza  absolwentów studiów weterynaryjnych na rozmowę o podjęciu pracy w naszym zespole.
Telefon kontaktowy 12/6588365 email: arka@pp.com.pl

dodane: 2017-03-28

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wadowicach zatrudni na umowę zlecenie lekarzy weterynarii do badań monitoringowych w kierunku występowania choroby Aujeszkyego u świń na terenie powiatu wadowickiego i suskiego. Na oferty odpowiadamy po uprzednim kontakcie mailowym na adres e-mail wadowice.piw@wetgiw.gov.pl.

dodane: 2017-03-15

Przychodnia weterynaryjna CENTRUM ANIMUS w Skawinie koło Krakowa zatrudni lekarza weterynarii. Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt. Przychodnia wyposażona jest w sprzęt diagnostyczny m.in. RTG, USG, EKG, aparaturę do znieczulenia wziewnego, oraz własne laboratorium. Cv proszę przesłać na adres: wetanna@tlen.pl

682,675,674,668,665,662,641,638,637,635
 
graphics by kordian©, code by ml© 2011